Nyitva: H-P: 6:00-22:30, SZ-V:8:00-20:00
Nyitva: H-P: 6:00-22:30, SZ-V:8:00-20:00
App - Varga Péter
Erőnléti edző, Gerinctréner, Személyi edző
Ágh Csaba
Erőnléti edző
Borsos Péter
Aerobik tréner
Bozsó Dominika
Aquatrainer, Indoor Cycling oktató
Csizmazia Zita
Személyi edző, Tigger és tenderpont terapeuta
Deák Zsolt
Személyi edző
Deák Tamás
Gerinctréner, Személyi edző
Füredi Gábor
Gyógytornász, Személyi és Kinesis edző
Füzi Kinga
Gyógytornász, Pilates oktató
Holczer Balázs
Személyi edző
Hoppál Viktória
Személyi edző
Hór László
Személyi edző
Horváth Andrea
Gyógytornász, Személyi edző
Kalló Zsuzsa
Aquatrainer, Személyi edző
Kárpáti László
Pilates oktató, Személyi edző
Kerekes Dániel
Személyi edző
Kiss Péter
Személyi edző
Korvin Balázs
Személyi edző
Kürtösi Zsolt
Személyi edző
Lugosi Orsi
Személyi edző
Máramarosi Gergely
Személyi edző
Szívós Zoltán
Személyi edző
Szőke Fanni
Aerobik tréner, Személyi edző
Takács Gábor
Személyi edző
Tamás Lilla
Személyi edző
Tihanyi Ákos
Személyi edző
Tóth Andrea
Személyi edző
Török Attila
Személyi edző és erőnléti edző
Váradi Zoltán
Funkcionális tréner, Személyi edző
Vedres Beáta
Funkcionális tréner, Személyi edző
Vida Dorisz
Személyi edző
Szabó Péter
Aerobik tréner, Személyi edző
Kerekes Kinga
Személyi edző
Farda Krisztián
Személyi edző
Balázs Csaba
Thai box edző
Bárdi Lívia
Aerobik tréner
Bozsó Dominika
Aquatrainer, Indoor Cycling oktató
Gergye Laura
Spinning® oktató
Grúz Szabina
Aquatrainer
Holczer Balázs
Személyi edző
Juhász Bianka
Aerobik tréner
Kalló Zsuzsa
Aquatrainer, Személyi edző
Kőber Nóra
bodyART Elite Trainer, Corrective Excercise Specialist
Máramarosi Gergely
Személyi edző
Szőke Fanni
Aerobik tréner, Személyi edző
Tihanyi Ákos
Személyi edző
Zsiga Edina
Aerobik tréner
Szabó Péter
Aerobik tréner, Személyi edző
Kis Norbert
Csoportos óra oktató
Tihanyi Ákos
Személyi edző
Zupán Petra
Milon edző
Fekete Brigitta
Masszázs terapeuta
Lanszki Péter
Gyógymasszőr
Sutka Beáta
Reflexológus
Kis
Melinda
Hangterapeuta
Waltz
Gábor
Gyógymasszőr
Katona Zsolt
Szaunamester
Szerencsés Lajos
Szaunamester
Somorácz Dénes
Szaunamester
Füredi Gábor
Gyógytornász, Személyi és Kinesis edző
Füzi Kinga
Gyógytornász, Pilates oktató
Horváth Andrea
Gyógytornász, Személyi edző
Simon Ákos
Úszásoktató
Asiama Evelyn
Dietetikus, Személyi edző
Fehérvári Lívia
Klubtanácsadó
Schromm Barnabás
Klubtanácsadó
Szűcs Márta
Klubtanácsadó