Nyitva: H-P: 6:00-22:30, SZ-V:8:00-20:00
Nyitva: H-P: 6:00-22:30, SZ-V:8:00-20:00
2019.10.14 - 2019.10.20
Mutasd az összesetVálasszon osztályokat
Idő / napHétfőKeddSzerdaCsütörtökPéntekSzombatVasárnap
06:00
-
07:00
07:00
-
08:00
08:00
-
09:00
09:00
-
10:00
10:00
-
11:00
11:00
-
12:00
16:00
-
17:00
17:00
-
18:00
18:00
-
19:00
19:00
-
20:00
20:00
-
21:00
2019.10.14 - 2019.10.20
Mutasd az összesetVálasszon osztályokat
Idő / napHétfőKeddSzerdaCsütörtökPéntekSzombatVasárnap
06:00
-
07:00
Group Cycling
06:40
-
07:40
Balázs András
Group Cycling
06:40
-
07:40
Balázs András
07:00
-
08:00
bodyART
07:40
-
08:40
Gergye Laura
Lendületes mozgás
07:00
-
08:00
Bencsáth Teodóra
bodyART
07:40
-
08:40
Gergye Laura
Alakformáló
07:00
-
08:00
Juhász Bianka
Lendületes mozgás
07:00
-
08:00
Bencsáth Teodóra
08:00
-
09:00
Senior gerinctréning
08:00
-
09:00
Kalló Zsuzsa
Aqua aerobic
08:30
-
09:15
Tihanyi Ákos
Gerinctréning
08:00
-
09:00
Kalló Zsuzsa
Aqua aerobic
08:30
-
09:15
Tihanyi Ákos
Senior torna
08:00
-
09:00
Szőke Fanni
Aqua aerobic
08:30
-
09:15
Tihanyi Ákos
Funkcionális köredzés
08:00
-
09:00
Juhász Bianka
Gerinctréning
08:00
-
09:00
Kalló Zsuzsa
Aqua aerobic
08:30
-
09:15
Tihanyi Ákos
Senior gerinctréning
08:00
-
09:00
Szőke Fanni
Aqua aerobic
08:30
-
09:15
Tihanyi Ákos
Aqua aerobic
08:30
-
09:15
Tihanyi Ákos
09:00
-
10:00
Súlyzós köredzés
09:00
-
10:00
Holczer Balázs
Group Cycling
09:00
-
10:00
Gergye Laura
Aquatraining
09:15
-
10:00
Andris Anita
Senior training
09:20
-
10:20
Kalló Zsuzsa
DBands Fitness
09:00
-
10:00
Ugróczi Mónika
Group Cycling
09:00
-
10:00
Kis Norbert
Aquatraining
09:15
-
10:00
Kalló Zsuzsa
bodyART
09:20
-
10:20
Gergye Laura
Súlyzós köredzés
09:00
-
10:00
Holczer Balázs
Group Cycling
09:00
-
10:00
Gergye Laura
Aquatraining
09:15
-
10:00
Andris Anita
Senior training
09:20
-
10:20
Kalló Zsuzsa
Senior fitness
09:00
-
10:00
Zsiga Edina
Group Cycling
09:00
-
10:00
Kis Norbert
Aquatraining
09:15
-
10:00
Kalló Zsuzsa
bodyART
09:20
-
10:20
Gergye Laura
Zsírégető
09:00
-
10:00
Ugróczi Mónika
Group Cycling
09:00
-
10:00
Gergye Laura
Aquatraining
09:15
-
10:00
Andris Anita
Senior training
09:20
-
10:20
Zsiga Edina
KondiMix
09:00
-
10:00
Borsos Péter
Group Cycling
09:00
-
10:00
Cseh Dávid
Aqua aerobic
09:15
-
10:00
Tihanyi Ákos
Kismama torna
09:20
-
10:20
Kalló Zsuzsa
Alakformáló
09:00
-
10:00
Juhász Bianka
Group Cycling
09:00
-
10:00
Marik Balázs
10:00
-
11:00
Alakformáló
10:00
-
11:00
Ugróczi Mónika
Aquatraining
10:00
-
10:45
Andris Anita
Body shaping with baby
10:20
-
11:20
Kalló Zsuzsa
Aquatraining
10:45
-
11:30
Tamás Lilla
Senior fitness
10:00
-
11:00
Zsiga Edina
Aquabike
10:00
-
10:45
Kalló Zsuzsa
Kismama torna
10:50
-
11:50
Kalló Zsuzsa
Aquatraining
10:00
-
10:45
Andris Anita
Aquatraining
10:45
-
11:30
Tamás Lilla
Alakformáló
10:00
-
11:00
Dobrovszki Dániel
Aquabike
10:00
-
10:45
Kalló Zsuzsa
Kismama torna
10:50
-
11:50
Kalló Zsuzsa
Stretching
10:00
-
11:00
Juhász Bianka
Aquatraining
10:00
-
10:45
Andris Anita
Body shaping with baby
10:20
-
11:20
Kalló Zsuzsa
Dance Step
10:00
-
11:00
Borsos Péter
Group Cycling
10:00
-
11:00
Marik Balázs
Cross Training
10:30
-
11:30
Tihanyi Ákos
Gerinctréning
10:00
-
11:00
Juhász Bianka
11:00
-
12:00
KondiMix
11:00
-
12:00
Gergye Laura
HOT IRON
11:00
-
12:00
Andris Anita
BODYROPE Training
11:00
-
12:00
Andris Anita
KondiMix
11:00
-
12:00
Gergye Laura
Cardio Intervall
11:00
-
12:00
Ugróczi Mónika
HOT IRON Cross
11:00
-
12:00
Andris Anita
Thai box
11:00
-
12:00
Balázs Csaba
Stretching
11:00
-
12:00
Juhász Bianka
16:00
-
17:00
Thai box
16:00
-
17:00
Balázs Csaba
KondiMix
16:00
-
17:00
Dobrovszki Dániel
Thai box
16:00
-
17:00
Balázs Csaba
BODYROPE Training
16:40
-
17:40
Andris Anita
HOT IRON 2
16:00
-
17:00
Fodor Tünde
Group Cycling
16:40
-
17:40
Paksi Attila
Dance Aerobic
16:00
-
17:00
Ugróczi Mónika
Szauna felöntés
16:00
-
16:15
Somorácz Dénes
Hatha jóga
16:15
-
17:30
É. Nagy Zsófia
Zsírégető
16:00
-
17:00
Dobrovszki Dániel
Szauna felöntés
16:00
-
16:15
Lajos
17:00
-
18:00
Zsírégető
17:00
-
18:00
Borsos Péter
Szauna felöntés
17:00
-
17:15
Lajos
Dinamikus jóga
17:20
-
18:20
Máramarosi Gergely
BODYROPE Training
17:20
-
18:20
Andris Anita
Group Cycling
17:40
-
18:40
Gergye Laura
HOT IRON 2
17:00
-
18:00
Fodor Tünde
Szauna felöntés
17:00
-
17:15
Zsolt
Stretching
17:20
-
18:20
Juhász Bianka
Group Cycling
17:30
-
18:30
Marik Balázs
HOT IRON
17:00
-
18:00
Andris Anita
Szauna felöntés
17:00
-
17:15
Somorácz Dénes
Gerinctréning
17:20
-
18:20
Farkas Renáta
Group Cycling
17:40
-
18:40
Cseh Dávid
Funkcionális Step
17:00
-
18:00
Borsos Péter
Szauna felöntés
17:00
-
17:15
Lajos
deepWORK
17:20
-
18:20
Szabó Péter
Group Cycling
17:30
-
18:30
Marik Balázs
Cardio Kick Box
17:00
-
18:00
Szőke Fanni
Szauna felöntés
17:00
-
17:15
Zsolt
Gerinctréning
17:20
-
18:20
Farkas Renáta
Group Cycling
17:40
-
18:40
Paksi Attila
Alakformáló
17:00
-
18:00
Ugróczi Mónika
Alakformáló
17:00
-
18:00
Dobrovszki Dániel
Cross Training
17:00
-
18:00
Holczer Balázs
Spinracing
17:40
-
18:40
Bozsó Dominika
18:00
-
19:00
Alakformáló
18:00
-
19:00
Borsos Péter
Gerinctréning
18:20
-
19:20
Szabó Péter
Group Cycling
18:40
-
19:40
Paksi Attila
Aquatraining
18:45
-
19:30
Bozsó Dominika
Alakformáló
18:00
-
19:00
Tihanyi Ákos
bodyART
18:20
-
19:20
Juhász Bianka
Cardio Kick Box
18:00
-
19:00
Borsos Péter
bodyART
18:20
-
19:20
Zöld Andrea
Group Cycling
18:40
-
19:40
Paksi Attila
Aquatraining
18:45
-
19:30
Bozsó Dominika
KondiMix
18:00
-
19:00
Tihanyi Ákos
Stretching
18:20
-
19:20
Juhász Bianka
Alakformáló
18:00
-
19:00
Borsos Péter
Dinamikus jóga
18:20
-
19:20
Máramarosi Gergely
Aquatraining
18:30
-
19:15
Bozsó Dominika
Szauna felöntés
18:00
-
18:15
Somorácz Dénes
Szauna felöntés
18:00
-
18:15
Lajos
19:00
-
20:00
KondiMix
19:00
-
20:00
Tihanyi Ákos
Szauna felöntés
19:00
-
19:15
Lajos
bodyART
19:20
-
20:20
Horpácsi Bernadett
Spinformation
19:40
-
20:40
Bozsó Dominika
Funkcionális Step
19:00
-
20:00
Tihanyi Ákos
Szauna felöntés
19:00
-
19:15
Zsolt
Jóga
19:30
-
20:30
É. Nagy Zsófia
Dance Step
19:00
-
20:00
Borsos Péter
Szauna felöntés
19:00
-
19:15
Somorácz Dénes
Stretching
19:20
-
20:20
Horpácsi Bernadett
Spinracing
19:40
-
20:40
Bozsó Dominika
Zsírégető
19:00
-
20:00
Ugróczi Mónika
Szauna felöntés
19:00
-
19:15
Lajos
Jóga
19:30
-
20:30
É. Nagy Zsófia
Spinformation
19:40
-
20:40
Bozsó Dominika
KondiMix
19:00
-
20:00
Tihanyi Ákos
Szauna felöntés
19:00
-
19:15
Zsolt
bodyART
19:20
-
20:20
Zöld Andrea
20:00
-
21:00
Zumba
20:00
-
21:00
Bárdi Lívia
Strong
20:00
-
21:00
Horváth Tamás
Cross Training
20:00
-
21:00
Holczer Balázs
HOT IRON Cross
20:00
-
21:00
Fodor Tünde
Súlyzós köredzés
20:00
-
21:00
Holczer Balázs
Strong
20:00
-
21:00
Horváth Tamás